Enter your search terms:
Top
Piotr Adaszkiewicz - świadome fryzjerstwo - zdjęcie

Cześć, nazywam się Piotr Adaszkiewicz i witam Cię na mojej stronie – stworzonej z pasji do świadomego fryzjerstwa. Specjalizuję się w klasycznym fryzjerstwie, a to jest moja historia.

Moja historia

Zobacz, co sprawiło, że dzisiaj jestem w tym miejscu, w którym jestem, i jakim doświadczeniem mogę się z Tobą podzielić.

Początki mojej kariery

Myślę, że zarówno we fryzjerstwie, jak i w życiu warto mieć MENTORA – osobę, która jest dla Ciebie inspiracją i osiągnęła to, co sam chciałbyś zrealizować. Prowadzi Cię tam, dokąd chciałbyś dojść. Uczy Cię jednocześnie na swoich błędach, abyś Ty nie musiał ich popełniać.

Jak wspomniałem, moje życie i doświadczenia ukształtowały moje poglądy i przekonania, które uznałem za fakt.
Miałem naprawdę dużo szczęścia… Już na samym początku trafiłem do osoby znanej i szanowanej w polskim fryzjerstwie – bez nazwisk. Uznajmy, że była to pani X.  W zasadzie od 15. roku życia moje nawyki, podejście i sposób myślenia były kształtowane tak, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Wprost proporcjonalnie do wzrostu świadomości nasuwało się coraz więcej pytań. Z racji tego, że nie lubię czekać, kolejnym moim celem było zrealizowanie etapu szkoleniowego w każdej znanej i szanowanej akademii szkoleniowej w Polsce – po to, aby zdobyć jeszcze większą i bardziej wartościową wiedzę.

Co z tego wynikło?

Gdy odwiedzałem kolejne akademie, myślałem, że poszerzę swoją wiedzę, doświadczenie i poukładam sobie wszystko. Było jednak zupełnie odwrotnie.

Każda placówka szkoleniowa miała swoją wizję, swój punkt widzenia na daną sytuację. Skutkiem tego był ogromny bałagan w mojej głowie. Im więcej czerpałem informacji od różnych osób, tym mniej wiedziałem. Każdy zwracał uwagę na zupełnie inne szczegóły. Po sześciu latach przygód z branżą fryzjerską wiedziałem, że nic nie wiem.

Często gdy opowiadam tę historię innym fryzjerom, czuję duże zrozumienie. Wielu fryzjerów zatrzymuje się w tym punkcie życia zawodowego i nie ma pomysłu, którędy pójść dalej. Sprzedają oni samym sobie wizję tego, że są świadomymi stylistami. Nie chcę nikogo obrażać, ale to niestety nieprawda!

I co dalej?

Wiedziałem, że to droga donikąd. Dlatego kolejnym krokiem w moim życiu był powrót do pierwszych założeń:

  • Ucz się od najlepszych! – Od ponad trzech lat zgłębiam filozofię londyńskich akademii, uznawanych za najbardziej wybitne na świecie.
  • Mniej znaczy więcej! – Tym kieruję się na co dzień w swojej pracy – prostotą. Im coś jest prostsze, tym łatwiej to przekażesz innym.

Wiedziałem, że chcę stawać się nie tylko coraz lepszym fryzjerem, ale również liderem, przedsiębiorcą i mówcą. Za cel obrałem więc ciągły rozwój. Zdobywałem wiedzę, która pozwoliłaby mi umiejętnie analizować schematy zachowań ludzi.

Chciałem zrozumieć nasze codzienne zachowania w pracy i poznać powód, dla którego po wielu szkoleniach mamy tylko bałagan w głowie i nie uzyskujemy trwałych rezultatów, tylko po dwóch tygodniach wracamy do starych nawyków.

Fizycznie nie jestem w stanie robić więcej, obsługiwać większej liczby klientów. Dlatego tworzę system edukacji online, aby móc dawać wartość jeszcze większej liczbie osób. Osób, które są głodne wiedzy. Współpraca ze mną pozwoli Ci uzyskać jakość pracy na najwyższym poziomie!

Moje osiągnięcia

Zobacz, co udało mi się osiągnąć przez ostatnie 10 lat.

Prowadzę dwa salony fryzjerskie w Poznaniu

Jestem założycielem dwóch pracowni fryzjerskich w Poznaniu. Udało mi się to osiągnąć dzięki dwuipółrocznej koncentracji. Aktualnie mój zespół liczy ponad 14 osób – świadomych fryzjerów i członków teamu budującego nasz wspólny sukces. Za największe osiągnięcie uważam współpracę z ludźmi, którzy dają przestrzeń do rozwoju i realizacji kolejnych celów.

CutCut Najlepszy Fryzjer Poznań

ul. Janusza Meissnera 2C, Poznań

CutCut Najlepszy Barber Poznań

ul. Janusza Meissnera 4/U1, Poznań

Współpracowałem przy tworzeniu kolekcji dla marki Sebastian Professional

To wspaniałe uczucie, gdy zostajesz wyróżniony jako jeden z dwunastu fryzjerów w Polsce, którzy mają możliwość brania udziału w realizowaniu kolekcji dla światowej marki. Kalendarz składa się z 12 przewodnich i autorskich fryzur.

Projekt fryzury pojawi się w maju 2020 na stronie Sebastian Professional, a już dziś możesz zobaczyć go na naszej stronie.

Zobacz projekt

Stworzyłem kolekcję fryzur „Hair Gravity”

Celem kolekcji jest przede wszystkim zainspirowanie i pokazanie, jak postrzegam modę. Chcę uświadomić każdej kobiecie, że naturalne piękno, które posiada, jest czymś, czego nie ma nikt inny – i że właśnie to ją wyróżnia.

Moja edukacja i filozofia

Przez ostatnie pięć lat swojej edukacji wydałem około 500 000 zł na szkolenia, zdobywanie wiedzy, zrozumienie filozofii fryzjerskiej oraz wprowadzenie nowych technologii. Wszystko po to, aby uzyskać świadomość i przestrzeń, w której możemy się realizować.

Jestem inicjatorem nowoczesnej idei edukacji online w Polsce. Edukacji zgłębiającej dziedzinę świadomego fryzjerstwa, opartej na wiedzy dotyczącej schematów psychologicznych naszych codziennych zachowań. Dzięki tym rozwiązaniom będziesz mógł wprowadzić trwałe zmiany i nową jakość do Twojej codziennej pracy.

Od ponad trzech lat zgłębiam filozofię londyńskich akademii i współpracuję z osobami uznawanymi za wybitne w naszej branży na całym świecie. Robię to, aby móc uzyskiwać najlepsze efekty w przekazywaniu wiedzy.

Przede wszystkim jestem fryzjerem, który służy innym i obserwuje potrzeby swoich klientów.

Moje doświadczenie w liczbach

Dla fryzjerów z umysłem ścisłym przygotowałem liczby ilustrujące moje doświadczenie.

10

LAT DOŚWIADCZENIA

500 000

ZŁ WYDANE NA SZKOLENIA

3

LATA PROWADZENIA WŁASNYCH SALONÓW

80 000

OBSŁUŻONYCH KLIENTÓW

Opinie o szkoleniach, które prowadzę

Zobacz, co mówią o mnie osoby, którym pomogłem podnieść ich fryzjerskie kompetencje.

Fajnie spędzony czas. Bardzo dziękujemy - działajcie dalej!

Małgorzata Katrelis - Fryzjer

Tyle ciekawych wskazówek w pigułce. Dziękuję, super przekaz! Pani operator super, widać wszystko tam gdzie trzeba. Dziękuję Wam!

Izabela Piór - Fryzjer

Fajnie tłumaczysz - nadajesz się na nauczyciela. Od razu wchodzi do głowy i miło się słucha 😄

Agnieszka Lewandowska - Fryzjer

Bardzo dziękuję! Świetnie przekazana wiedza!

Weronika Hoponiuk - Fryzjer

Jest bardzo ładnie! 🤩🤩🤩 Dużo ciekawych i nowych sposobów osobiście dla mnie. Dziękuję!

Natalia Gocajna - Fryzjer

Pracować pod takim okiem to prawie jak wygranie w lotka 😉 Super praca! 😉

Kamila Drożdżewicz - Fryzjer

Dziękuję za wspaniałe szkolenie!

Anna Osękowska - Fryzjer

Bardzo fajne szkolenie. Jestem w 3 klasie i pierwszy raz jestem tutaj i bardzo podoba mi się ta technika 😊

Magda Kamola - Uczeń

Super czysta praca i świetne tłumaczenie! 👏👏👏👏👏👏

Monika Malinowska - Fryzjer

Zobacz szkolenia, które prowadzę

Stworzyłem wiele darmowych i bardzo wartościowych materiałów, które jestem pewien, że pomogą Ci rozwinąć umiejętności fryzjerskie. Jestem również w trakcie tworzenia kilkunastu szkoleń online z zakresu strzyżeń damskich, strzyżeń męskich oraz koloryzacji dla osób, którym zależy na jeszcze szybszych i lepszych rezultatach.

ETAP 1

DARMOWA WIEDZA

Jeśli zależy Ci na podniesieniu swoich umiejętności, ale nie chcesz jeszcze inwestować pieniędzy w płatne szkolenia, to ten etap jest dla Ciebie.

ZOBACZ WIĘCEJ

ETAP 2

SZKOLENIA ONLINE

Szkolenia online to idealna propozycja, jeśli szukasz sprawdzonej wiedzy w ŚWIETNEJ cenie. Wszystko bez wychodzenia z domu – na Twoim komputerze.

ZOBACZ WIĘCEJ

ETAP 3

ŚWIADOME FRYZJERSTWO TV

Platforma, na której za cenę 2 kaw w Starbucksie dostajesz co miesiąc nowe filmy ze strzyżeń damskich, męskich oraz koloryzacji. Gigantyczna dawka inspiracji.

ZOBACZ WIĘCEJ

ETAP 4

SZKOLENIA STACJONARNE

Jeśli oczekujesz natychmiastowych efektów i szkolenia na żywo pod moim okiem, to ten segment został stworzony dla Ciebie.

ZOBACZ WIĘCEJ

W tym miejscu możesz się zastanawiać, czy edukacja online to coś dla Ciebie i czy szkolenia prowadzone przez internet są dobrym pomysłem.

Napisałem na ten temat obszerny artykuł, który możesz przeczytać, klikając w poniższy przycisk.

Chcę przeczytać artykuł „Czy edukacja online działa?”

Zobacz moje najnowsze artykuły na blogu

Na moim blogu dzielę się wiedzą z zakresu fryzjerstwa, budowania zespołu, zarządzania salonem fryzjerskim, zwiększania przychodów i wielu innych tematów, w których posiadam wieloletnie doświadczenie.

Masz do mnie więcej pytań?

Skorzystaj z poniższego formularza i daj mi znać, jak mogę Ci pomóc.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Zobacz szczegóły