Enter your search terms:
Top

Czy edukacja online działa?

Czy edukacja online działa
Photo by Allie Smith on Unsplash

Dla kogo jest przeznaczona idea edukacji online?

 • Dla osób, które chcą być fryzjerami na światowym poziomie
 • Dla osób, które chcą stawać się coraz lepsze
 • Dla osób, które pragną poznać techniki oraz filozofię czołówki najlepszych stylistów na świecie
 • Dla osób, które chcą być świadomymi fryzjerami
 • Dla osób, które pragną znacząco poprawić swoje wyniki finansowe w naszej branży
 • Dla osób, które chcą mieć wiedzę pozwalającą spełniać oczekiwania nie tylko własne, ale również najbardziej wymagających klientów

Jesteś taką osobą?

To koniecznie przeczytaj ten artykuł do samego końca!

Zanim zdecydujesz się na współpracę z nami, skorzystaj z darmowej wiedzy. Zobacz, czy nasz system edukacji jest dla Ciebie: link do „Darmowej wiedzy”.

Jakie są różnice pomiędzy edukacją online a tradycyjną formą edukacji?

 1. Zyskujesz MENTORA – osobę, która przez 2 miesiące po szkoleniu monitoruje Twoje działania. 
 2. Trafiasz do wspierającego OTOCZENIA – należysz do wąskiej, zamkniętej grupy osób, które wymieniają się wnioskami i doświadczeniami z odbytego szkolenia oraz służą pomocą.
 3. NAUKA jest o wiele łatwiejsza – materiały ze szkolenia możesz cofać, przewijać, zatrzymywać. Jeśli potrzebujesz zrobić sobie powtórkę – nic nie stoi na przeszkodzie.
 4. Wspieramy Cię w KONSEKWENTNEJ nauce – materiał podzielony jest na mniejsze lekcje, tak aby nadmiar wiedzy nie przytłaczał, tylko pomagał wypracować trwałe nawyki.

Większość programów edukacji stacjonarnej realizowana jest w ciągu 2–4 dni szkoleniowych. W tym czasie musisz być całkowicie skoncentrowany na przyswajaniu nowej wiedzy. Przez 8 godzin dziennie otrzymujesz taką dawkę informacji, że nawet jeśli wrócisz do notatek, to dużą część po prostu zapomnisz. 

Po co wydawać pieniądze na szkolenia, z których po dwóch miesiącach niewiele pamiętasz?

Statystyki oraz badania wskazują, że w pierwszym tygodniu po szkoleniu zapominamy 50% wiedzy. W drugim tygodniu 80%, a po miesiącu w większości przypadków wracamy do wcześniejszych nawyków!

Nie ma kontynuacji.

Presja w codziennej pracy powoduje, że wybieramy rozwiązania, które znamy, których jesteśmy pewni w pracy z naszymi klientami. Ciężko wprowadzić nam coś, co przetestowaliśmy tylko raz na szkoleniu, bo po prostu zajmuje nam to zdecydowanie więcej czasu!

Kolejną blokadą może być odpowiedzialność. Po szkoleniu jesteś zdany sam na siebie, nie masz kogoś, kto skontroluje Twoją pracę. Nie zawsze wiesz, jaki rezultat uzyskasz, ponieważ każdy włos i każdy klient jest inny.

Wprowadzenie trwałych zmian i nabycie nowych nawyków wymaga fundamentu. Fundamentem jest KONTYNUACJA (nabywanie wiedzy) oraz  KONSEKWENCJA (czyli jej codzienne wprowadzanie, krok po kroku).

Jednym z ważniejszych elementów Twojego sukcesu jest MENTOR! To osoba, która ma ponadprzeciętny zakres wiedzy i umie się nią dzielić.

Co się bardziej opłaca? Edukacja online czy szkolenia stacjonarne?

Stacjonarne szkolenie dla fryzjerów w dobrej akademii, które zazwyczaj trwa od 3 do 4 dni, kosztuje między 3 a 4 tysiące zł.

Mówimy tutaj o edukacji, której efektem ma być wprowadzenie Twojej pracy na zupełnie nowy poziom. Śmiało mogę powiedzieć, że aby uzyskać zadowalający efekt, potrzebujesz około 4 takich szkoleń. Oczywiście znajdą się fryzjerzy, którzy uzyskają świetny efekt po 3. etapie, ale weźmy pod uwagę średnią.

Jaki to łącznie koszt?

ELEMENT SZKOLENIAOPISKOSZT CAŁKOWITY
CZAS 4 szkolenia trwające 3 dni to łącznie 12 dni, w czasie których nie zarabiasz. Jest to około połowy Twoich miesięcznych zarobków, przy założeniu, że pracujesz 24 dni w miesiącu.2 500 zł
DOJAZDYNa 4 szkolenia trzeba dojechać i wrócić. Koszt transportu w jedną stronę wynosi około 100 zł. 800 zł
NOCLEGI3 noclegi na czas każdego szkolenia, każdy po około 100 zł za dobę noclegową.1 200 zł
KOSZT SZKOLENIA4 szkolenia – każde po około 3000 zł12 000 zł

Sumując wszystko – łączny koszt to ponad 16 000 zł!!!

Pamiętaj, że to jest kwota za jedną osobę. Jeśli planujesz zainwestować w rozwój swojego zespołu i razem z Tobą pracuje kilka osób, to sam policz, ile musiałbyś dzisiaj wydać, żeby Twój zespół zdobył nowe umiejętności!

To są gigantyczne kwoty!

Pamiętaj również, że mówimy o szkoleniach w Polsce. Biorąc pod uwagę topowe akademie zagraniczne, możesz spokojnie zwiększyć tę kwotę dwu-, a nawet trzykrotnie.

Podsumowując…

Są to normalne koszty, które na podobnym poziomie kształtują się również i w moich szkoleniach stacjonarnych. Jaka jest zatem alternatywa?

Dlaczego stworzyliśmy projekt edukacji online ?

Fizycznie nie jestem w stanie obsługiwać większej liczby klientów, aby dawać wartość i spełniać potrzeby jeszcze większej liczby osób.

Dlatego jako pierwszy w Polsce tworzę nowoczesny koncept edukacji online, dzięki któremu możesz zdecydowanie obniżyć koszty cyklów edukacyjnych oraz zyskać szansę współpracy, która pozwoli Ci uzyskać jakość na najwyższym poziome.

Koncept edukacji online

Każdy etap połączony jest z 2-miesięcznym prowadzeniem. 

Cykl, który tworzymy, posiada łącznie 4 etapy = 8-miesięczne prowadzenie!

Zobacz różnicę: 8 miesięcy a 12 dni, które ustaliliśmy, mówiąc o szkoleniu tradycyjnym. Przyznasz, że jest to silny argument!

Jeśli po przerobieniu całego materiału nie będziesz zadowolony z efektów, zwrócimy Ci pieniądze – 100% ceny!

Czy ktokolwiek jest w stanie dać Tobie taką ofertę i kontrolować efekty, wyciągać wnioski oraz Cię prowadzić? Poświęcić Tobie czas przez 2 miesiące po każdym cyklu szkoleniowym?

Tworzymy 4 etapy edukacyjne. Nie musisz korzystać ze wszystkich. Możesz kupić jeden – ten, który najbardziej Cię interesuje, np. cykl związany tylko z koloryzacją lub ze strzyżeniem.

Co zyskujesz?

Realizujemy tematy, o których istnieniu Twoja konkurencja nie wie. Chyba że korzysta z naszych szkoleń.

Dodatkowo otrzymujesz ode mnie:

 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, stworzonej wyłącznie dla kursantów, którzy chcą osiągać ponadprzeciętne rezultaty. Będziemy na niej omawiać wyzwania, które pojawiają się w codziennej pracy.
 • Sprawdzone procesy i wiedzę, którą wykorzystują najlepsze akademie i salony fryzjerskie na świecie
 • Perfekcyjnie zaplanowany proces przekazywania wiedzy
 • Pomoc we wprowadzeniu trwałych nawyków, wdrażanych za pomocą sprawdzonej metodyki. Przetestowałem ją na swoim zespole, z którym pracuję każdego dnia. To pomogło dopracować go do perfekcji!

Dlaczego jestem pewien, że to najlepszy cykl szkoleniowy w Polsce?

Wiedza ta kosztowała mnie setki wyjazdów, tysiące przepracowanych godzin i odbytych rozmów, mnóstwo błędów, które popełniłem i których już wiem, jak nie popełniać. 

Dodatkowo tylko w ciągu ostatnich 5 lat zainwestowałem ponad 500 000 zł, aby móc czerpać wiedzę od osób uznawanych za wybitne w światowym systemie edukacji fryzjerskiej.

Wszystko po to, aby być gotowym przekazywać innym wiedzę na najwyższym poziomie oraz być odpowiedzialnym za efekty, które uzyskujemy razem w drodze do świadomego fryzjerstwa.

Zaczynam pracę nad stworzeniem cyklu, bo jestem w 100 procentach pewny, że to zadziała.

Moją życiową wiedzę dostajesz w 8 miesięcy!

Gwarancją jest mój zespół i osoby, które przeszły przez ten cykl. Efekty dają nam duże zadowolenie i jestem w stanie obiecać Ci, że jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, to otrzymasz ode mnie zwrot 100% kosztów.

Mogę śmiało powiedzieć, że jest to dzieło mojego życia zawodowego – znajdziesz tam wszystko, co sam chciałbym wiedzieć 5 lat temu, kiedy rozpoczynałem najbardziej intensywny okres w swoim życiu!

Czy podczas szkolenia online nauczysz się więcej niż na szkoleniu stacjonarnym?

Nauczysz się przede wszystkim samodzielności, umiejętności wyciągania wniosków oraz indywidualnego kreowania. Dzięki temu, że będę Twoim online’owym MENTOREM, będziemy rozmawiać o najmniejszych detalach.

Filmy są przygotowywane przez profesjonalny zespół operatorów i montażystów. Otrzymasz wiedzę oraz jakość materiału na najwyższym poziomie.

A co, jeśli czegoś nie zrozumiesz?

Kontaktujesz się ze mną, masz dostęp do grupy, gdzie możesz uzyskać potrzebne informacje, oraz możesz zadawać pytania na szkoleniach LIVE.   

Platforma ze wszystkimi filmami jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze. Nie musisz mieć żadnej wiedzy technicznej. Pamiętaj, że masz 100-procentową opiekę z mojej strony. 

Będą tworzone 4 cykle edukacyjne. Nie musisz korzystać ze wszystkich, chociaż serdecznie Cię do tego zachęcam. Możesz kupić jeden, który najbardziej Ciebie interesuje, np. cykl związany tylko z koloryzacją lub ze strzyżeniem.

Nie jest to szkolenie przeznaczone dla osób, które nie będą zaangażowane w proces edukacji oraz nie będą konsekwentne w realizowaniu naszych planów i zadań. 

Niezależnie od tego, czy jesteś świetnym fryzjerem, doświadczyłeś wypalenia zawodowego, jesteś dopiero na początku swojej drogi czy jesteś właścicielem salonu – dzięki szkoleniu online uzyskasz efekt zdecydowanego podniesienia jakości Twojej codziennej pracy. Wszystko, czego się nauczysz, przerośnie Twoje oczekiwania, jeśli tylko się zaangażujesz!

Kiedy startuje sprzedaż kursu?

Cena szkolenia i dokładne szczegóły będą podane z początkiem lipca. Szkolenie rusza od sierpnia/września, ponieważ chcę dopracować każdy szczegół.

Jeśli chcesz pierwszy dowiedzieć się o szkoleniu, koniecznie kliknij w poniższy przycisk. Liczba osób w naborze na wrzesień jest ograniczona, abyśmy mogli poświęcić czas i uwagę każdemu z uczestników szkolenia.

Written by: piotr.adaszkiewicz

Latest comments

Post a comment

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Zobacz szczegóły