Enter your search terms:
Top

Kolekcja fryzur „Hair Gravity”

Jak powstał ten projekt?

Celem kolekcji jest przede wszystkim dostarczenie inspiracji i pokazanie, w jaki sposób postrzegam modę. Chcę uświadomić każdej kobiecie, że naturalne piękno, które posiada, jest czymś, czego nie ma nikt inny – i to właśnie ją wyróżnia.

Połączenie formy użytkowej z artystyczną pozwoli kobiecie z łatwością tworzyć różne odsłony siebie na co dzień. Prostota i naturalność zestawione z odpowiednio dobraną formą strzyżenia dają ponadprzeciętny efekt, który podkreśla to, co w kobiecie jest najpiękniejsze.

Wszystkie prace przedstawione w kolekcji są moim autorskim projektem. Dla każdej modelki przygotowałem indywidualną koncepcję, tworzoną między innymi w oparciu o kształt twarzy, głowy, proporcje sylwetki oraz tryb życia.

Zdjęcia z projektu

Aby efekt był jak najbardziej naturalny, w projekcie wzięły udział dziewczyny, które nie miały wcześniej okazji tworzenia takiej kolekcji – nie są modelkami. Osoby, które współtworzyły cały projekt, zrobiły to niesamowicie i wyszło rewelacyjnie. Jestem im za to niezmiernie wdzięczny.

Postrzegam fryzjerstwo jako sprawianie, że ludzie mogą poczuć się wyjątkowo. Dawanie wartości drugiej osobie jest dla mnie czymś najważniejszym w życiu. To bez wątpienia kierunek, który obrałem i którym konsekwentnie podążamy w naszej pracowni CutCut.

Masz do mnie więcej pytań?

Skorzystaj z poniższego formularza i daj mi znać, jak mogę Ci pomóc.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Zobacz szczegóły