ZŁOTE ZASADY KOLORYZACJI

Bezpłatne szkolenie dla fryzjerów oraz właścicieli salonów fryzjerskich na Facebooku o technikach, z których korzystam codziennie

21.11.2021

o godzinie 20:00

_2019_10_27_SEBASTIAN1955_v2 (21)

Prowadzący

Piotr Adaszkiewicz

Świadomy fryzjer, założyciel dwóch salonów w Poznaniu, kreator kolekcji fryzur „Hair Gravity”, swoje umiejętności szlifuje w Londynie.

Bezpłatne szkolenie online na platformie LiveWebinar

12 złotych zasad projektowania strzyżeń i koloryzacji to największe tegoroczne wydarzenie edukacyjne branży fryzjerskiej w Polsce! W trakcie spotkania podzielę się największymi sekretami, które pomogły mi stać się specjalistą, wygrywać branżowe konkursy oraz zbudować zyskowny biznes. Warto być na żywo, ponieważ będziesz mieć możliwość zadawania pytań.

Jak prawidłowo zaplanować koloryzację?

Bywa, że czujesz niezadowolenie z wykonanej pracy? Czas to zmienić! Dobór odpowiedniej techniki, wdrożenie kilku zasad oraz mocne zakotwiczenie koloru pozwoli Ci pożegnać ten problem. Porozmawiamy o tym, dlaczego nakładanie jednego koloru na całe włosy nie zawsze działa, jak wypłukuje się blond i jak uzyskać czystą bazę?

Co wpływa na dobór strzyżenia?

Poznasz najczęściej popełniane błędy, jakie pojawiają się w codziennej pracy fryzjerów. Wiesz… czasami jest tak, że na pewne aspekty przestajemy zwracać uwagę, zmieniamy swoje nawyki, a to momentalnie przekłada się na zadowolenie klientów Właśnie dlatego podczas szkolenia omówimy najważniejsze strategie na lepsze wydobycie kształtu fryzur i ich objętości.

12 zasad podnoszących Twoje fryzjerskie kompetencje

Niezależnie od tego, czy lepiej czujesz się w koloryzacjach, czy strzyżeniach te zasady na pewno wykorzystasz w codziennej pracy! Porozmawiamy o tym, jak umiejętnie budować swój wizerunek, personalizować usługi, aby stale rozwijać swoje umiejętności. W tajemnicy mogę dodać, że podzielę się kilkoma sumiennie skrywanymi przez CutCut tajemnicami.

Propozycja, która długo się nie powtórzy (dla chętnych)

Razem ze startem spotkania ruszy możliwość dołączenia do platformy edukacyjnej: Netflix dla fryzjerów. To seria szkoleń w formie abonamentu, podzielonych na kilka segmentów: koloryzacja, strzyżenia i kształtowanie brody, personalizacja oraz obsługa klienta.

Naucz się rozjaśniania włosów według metod, które stosują najwięksi fryzjerzy na świecie. Wejdź na drogę, którą przeszli najlepsi i najbardziej cenieni fryzjerzy! Zrób pierwszy krok i weź udział w bezpłatnym webinarze.

Piotr Adaszkiewicz

Z branżą fryzjerską związany jest od 14. roku życia. W ciągu ostatnich 5 lat wydał 500 000 zł na swoją edukację, ucząc się od najlepszych! Od ponad 3 lat zgłębia filozofię londyńskiej akademii, uznawanej w branży fryzjerskiej za najbardziej wybitną na świecie. Prowadzi 2 salony fryzjerskie w Poznaniu. Stworzył kolekcję fryzur „Hair Gravity”, a także współpracował przy tworzeniu kolekcji dla marki Sebastian Professional jako 1 z 12 fryzjerów w Polsce.

Inspirują go natura, architektura, sztuka, grawitacja i geometria, a koncepcje wyniesione z innych dziedzin wciela w życie w postaci niepowtarzalnych fryzur.  

Przede wszystkim jest fryzjerem, który służy innym i obserwuje potrzeby swoich klientów. Walczy z ignorancją fryzjerów, którzy pomimo 20 lat doświadczenia ostatnie 19 pracują wyłącznie na wiedzy wyniesionej ze szkoły zawodowej. 

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować dla siebie miejsce.
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Zobacz szczegóły